Värsked tööpakkumised

Raskeveotreileri juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 501050

Tööpakkumise number

501050

Töö kirjeldus

- raskeveotreileriga teenuse osutamine
- igapäevase aruandluse esitamine
- klientide sõbralik, viisakas ja kõrgetasemeline teenindamine

Nõudmised kandidaadile

- CE-kategooria juhiload
- Nõutav eelnev töökogemus E-kategooriaga veokil
- Oskus ehitustehnikat käsitleda treilerile- ja maha ajamiseks
- Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- Valmisolek teostada töid ka õhtusel ajal ja nädalavahetustel
- Heaperemehelik suhtumine tehnikasse

Nõuded isikuomadustele:
- Hea füüsiline vastupidavus
- Kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime
- Tagajärgede ettenägemisvõime, täpsus
- Usaldusväärsus ja korrektsus
- Väga hea pingetaluvus ja kiire reageerimisvõime
- Lojaalsus
- Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

Sobivale kandidaadile pakume stabiilset tööd, võimalust õppida erinevate masinate käsitlemisoskust.

Head töökeskkonda ja ausat ning töökat kollektiivi. Põhipalka koos lisatasuga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. november 2017
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 6 kuni 7.5 EUR tunnis

Multivara Transport OÜ on 1999. aastal asutatud erinevat ehitustehnikat pakkuv ettevõte, mis teenindab peamiselt suuremaid ehituse peatöövõtuga seotuid ettevõtteid üle Eesti.

Multivara Transport täiendab ja uuendab pidevalt oma tehnikavalikut, osutades igapäevaselt teenust ca 60 ühiku erinevat liiki ehitustehnikaga koos teenindava personaliga kui ka juhita rendi näol ning lisaks teostatakse ka projektitöid (platside ehitused, lammutustööd, lumetõrje jpm).