Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #456148

Rasketehnika remondilukksepp-hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Põhja-Soome töömaadele kogemustega rasketehnika (nt kopad, kiviautod, buldooserid jne) remondilukksepp-hooldustehnikule.

Nõudmised kandidaadile

- kehtivate tööturvakaardi (roheline) ja tuletöökaardi (sinine) olemasolu;
- erialast töökogemust vähemalt 1 aasta;
- soome keele oskus vähemalt suhtlustasandil;
- valmisolekut käia tööl graafiku alusel;
- kasuks tuleb isikliku auto kasutamise võimalus;
- kohusetundlik;
- alkoholiga ei tohi olla "sina sõber"

Ettevõte pakub

- töötasu vastavalt Soome ametiala kollektiivlepingule;
- tähtajatut töölepingut Soome firmaga;
- aastaringset tööd;
- aitame majutuse leidmisega;
- graafiku alusel tööd.

Tööpakkumise number
#456148

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2017

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist - ning otsevärbamist ehituse, -tööstuse - ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ- nüüd ka Tallinnas.

Vaata rohkem