Rasketehnika mehaanik Virumaa esinduses
Tööpakkumise number #685847

BALTEM AS
Lääne-Virumaa

Asukoht: Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 5. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

    Peamised tööülesanded:

  • ehitus- ja kaevandusmasinate remont ja hooldus töökojas ning kliendi juures;
  • klientide viisakas ja korrektne teenindamine;
  • tööga seotud dokumentatsiooni täitmine;
  • töökoja ja hooldeauto korrashoid.

Ootused kandidaadile

    Sobivalt kandidaadil on :

  • vähemalt keskharidus ja ametialane töökogemus või tööd toetav tehnikaalane eriharidus;
  • orienteerumisvõime tarnitavate masinate ja seadmete osas;
  • tehniline  taiplikkus, teadmised mehaanikast, tehnikast ja elektroonikast;
  • eesti keele suhtlemisoskus, ingliskeelsetest tehnilistest manuaalidest arusaamine, vene keele suhtlemisoskus;
  • B-kategooria juhiload.

Ettevõte pakub

    Ettevõte pakub omalt poolt:

  • Töökoht stabiilses ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes;
  • kohapealset väljaõpet ja tehnikaalaseid koolitusi nii Eestis kui ka välismaal;
  • sportimise toetust ja muid ettevõttes olevad soodustusi;
  • kaasaegseid töövahendeid;
  • tulemustasu.

Tööpakkumise number
#685847

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2021
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2021
Rasketehnika mehaanik Virumaa esinduses Rasketehnika mehaanik Virumaa esinduses

BALTEM AS

AS Baltem on Komatsu ehitus- ja kaevandusmasinate müügiga tegelev ettevõte, mis tegutseb Eesti turul alates 1994. aastast ning kuulub tänaseks Jaapani suurkorporatsiooni Sumitomo Corporation Group koosseisu. Ettevõte müüb ka SANDVIK kivipurusteid, LÄNNEN universaalsed ekskavaator-laadurid, TELESTACK konveiereid ja CDE liivapesuseadmeid. Lisaks masinate ja seadmete müügile pakub ettevõte ka müüdavatele masinatele varuosi ja tegeleb garantiiaegse teeninduse ning müügijärgse hooldusega üle Eesti. Ettevõte peakontor asub Tallinnas, hooldusesindused Tartus ning Virumaal.

Vaata rohkem