Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #740994

Rasketehnika mehaanik Tartu esinduses

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ehitus- ja kaevandusmasinate remont ja hooldus töökojas ning kliendi juures;
- klientide esinduslik teenindamine;
- tarnitavate masinate ja seadmete tundmine;
- tööga seotud dokumentatsiooni korrektne täitmine.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus ja ametialane töökogemus;
- tehniline taiplikkus, teadmised mehaanikast, tehnikast;
- eesti keele suhtlemisoskus, inglise keele arusaam, kasukus tuleb vene keele oskus;
- B-kategooria juhiload, kasuks tulevad E- ja C1-kategooriad;
- meeskonnatöö oskus.

Ettevõte pakub

- eneseteostust ja arenemisvõimalusi;
- kohapealset väljaõpet ja tehnikaalaseid koolitusi;
- mobiilset töökohta ettevõtte tegevuspiikonnas;
- sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
- sportimise toetust ja muid ettevõttes olevad soodustusi.

Tööpakkumise number
#740994

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
2. november 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem