Rasketehnika diagnostik- elektrik-mehaanik
Tööpakkumise number #855422

1
EM-SERV AS
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

- Ehitusmasinate (rasketehnika) elektrisüsteemide defekteerimine ja remont.

- Lisavarustuse paigaldamine.

Ootused kandidaadile

- vajalik on  elektriskeemide lugemisoskus

- vajalik on varasem töökogemus elektrik-diagnostikuna.

- Täpsus ja kohusetundlikkus.

- Eesti keele suhtlemisoskus, inglise keelsetest tehnilistest manuaalidest arusaamine, vene keele suhtlemisoskus.

- B-kat. Juhiload.

Oleme pika ajalooga stabiilne tööandja. Alates 1998.a. LIEBHERR esindaja Eestis.

- pakume Sulle pikaajalist töösuhet

- pakume Sulle koolitusi, arengut LIEBHERR rahvusvahelises süsteemis

- pakume Sulle spordikompensatsiooni

- pakume võimalusel paindlikku töögraafikut

- meil on sõbralik ja ühtehoidev meeskond

tööpakkumise number
#855422

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
3 näd. tagasi
HOOLDUSTEHNIK Agrovaru AS
1
HOOLDUSTEHNIK Agrovaru AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
TEHNIK ROTATOR EESTI OÜ
2300 - 3000 €/kuus
1
TEHNIK ROTATOR EESTI OÜ • Eesti
Eesti
2 näd. tagasi
MEHAANIK SWECON AS
MEHAANIK SWECON AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
HOOLDUSTEHNIK Standoor Eesti OÜ
1
HOOLDUSTEHNIK Standoor Eesti OÜ • Harjumaa
Viimsi
nädal tagasi