Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241347

Rapla politseijaoskonna tööpiirkonda teenindav patrullpolitseinik

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ööpäevaringse patrulltegevuse teostamine;
  • õigusrikkumiste avastamine ja tõkestamine;
  • õigusrikkujate kinnipidamine;
  • väärteomenetluste läbiviimine;
  • liiklusjärelevalve teostamine.

Ootused kandidaadile

  • Politseiline kutseharidus või kõrgharidus(ei pea olema politseiline kõrgharidus);
  • riigikeele valdamine kõrgtasemel, vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel;
  • arvutikasutamise oskus;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu, sõidukogemus vähemalt 2 aastat;
  • valmisolek meeskonnatööks, hea suhtelmisoskus ning pingetaluvus;
  • vastavus politseiametniku kutsesobivusnõuetele, sealhulgas ka kehalise ettevalmistuse nõuetele.

Kasuks tuleb:
  • Eelnev töökogemus avalikus teenistuses,
  • orienteerumine seadusandluses,

  • Head väljakutset Eesti ühes suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi;
  • head meeskonda.

Tööpakkumise number
#241347

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2011

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse- ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Tegemist on väga suure avaliku sektori organisatsiooniga Siseministeeriumi haldusalas, mille piirkondlikuks struktuuriüksuseks on prefektuur. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Lääne Prefektuuris.

Vaata rohkem