https://www.cvkeskus.ee/191694

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Rakvere Rahvamaja juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191694

Tööpakkumise number

191694

Töö kirjeldus

Rakvere Rahvamaja tegevuse ümberkorraldamine ning ümberkorraldatud asutuse juhtimine, koostöö koordineerimine teiste organistasioonidega, kultuuriürituste korraldamine ja turundamine ning linna kultuurielu arendamine.


Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus (soovitavalt majanduse, avaliku halduse või kultuuri valdkonnas) Kultuurivaldkonna tundmine Hea suhtlemis- ja koostööoskus, algatusvõime ja planeerimioskus

Kasuks tuleb: töökogemus juhi või keskastmejuhina, projektide juhtimise kogemus, inglise keele oskus suhtlustasandil.


Ettevõte pakub

Huvitavat ja vastutusrikast tööd
EneseteteostusvõimalustLisainfo

Kandideerimiseks esitada motivatsioonikiri, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ninh oma nägemus asutuse töö korraldamisest ja arendamisest hiljemalt 15. märtsiks Rakvere Linnavalitsuse aadressil Tallinna 5, 44306 Rakvere või e-posti teel linnavalitsus(at)rakvere.ee.


Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2010
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Rakvere linn on algatanud rahvamaja ümberkorraldamise kultuurikeskuseks, mille ülesandeks saab kultuuritegevuse koordineerimine Rakvere linnas, ülelinnaliste kultuuriürituste korraldamine, professionaalse kultuuri vahendamine, meelelahutuse ja huvialase tegevuse võimaldamine, noorsootöö korraldamine ning kultuurinfo koondamine ja vahendamine.