Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #544073

Rakvere Põhjakeskuse RIMI puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SOL pakub tööd Rakvere Põjakeskuse Rimis puhastusteenndajale.
Tööaeg on graafiku alusel. Õhtused vahetused 15.00 kuni 23.00.
Töötasu 4,00 eur/tunnis.

Ootused kandidaadile

Tööle asumine niipea kui võimalik!

Ettevõte pakub

Võimaldame majutust töötajale Rakveres.
Ametlik ja õigeaegselt makstav töötasu
Kaasaegsed ja ergonoomilised töövahendid
Kvaliteetsed ja mugavad tööriided

Tööpakkumise number
#544073

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
1. august 2018
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2018

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem