Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622733

Rakvere BabyBack Ribs & BBQ KOKK

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö sisu:

Ettevalmistuste tegemine;
Oskuslik toidu valmistamine;
Töökoha korrashoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma uuelt pereliikmelt head meeskonnavaimu, rõõmsat meelt, sääravaid silmi ja soovi parimaid toiduelamusi. Kasuks tuleb ka eelnev töökogemus või erialane haridus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

Suurepärast võimalust eneseteostuseks tuntud restoraniketis.
Võimalust täiendada oma teadmisi ning saada väärtuslik töökogemus.
Kindlat põhipalka + lisatasu.
Erinevaid koolitusi.
Mitmeid soodustusi.

Tööpakkumise number
#622733

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
12. november 2019
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2019

BabyBack Ribs & BBQ on esimene Ameerika restoran Eestis, mis mõeldud kogu perele. Siin saab nautida maitsvaid USA barbeque toite ning teha tutvust ehtsa Ameerika stiiliga. Lastele on loodud eraldi menüü ja põnev mängutuba. Hetkel rõõmustame oma kliente 9-s restoranis üle Eesti.

Vaata rohkem