Tööpakkumise number #834507

Raietööline

Töö kirjeldus

  • Metsa langetamine kettsaega, võsalõikus võsalõikuriga.

  • Valga maakond/ Tartu maakond

  • Tööaeg 6-8 tundi

Ootused kandidaadile

Keeleoskus: eesti keel - soovituslik C1; vene keel - soovituslik B1

Arvutioskus: algtase

Soovitavalt B kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu ning vajadusel väljaõpet

  • kokkuleppel transporti objektile

Tööpakkumise number
#834507

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
Підходить і для українців
PUISTEVILLA PAIGALDUSSPETSIALIST ECOVILL GRUPP UÜ
PUISTEVILLA PAIGALDUSSPETSIALIST ECOVILL GRUPP UÜ • Tartumaa
Tartumaa
2 näd. tagasi
Veebipõhine värbamine PUIDUPINGITÖÖTAJA UPM-Kymmene Otepää OÜ
Veebipõhine värbamine
PUIDUPINGITÖÖTAJA UPM-Kymmene Otepää OÜ • Tartumaa
Tartumaa
PAKKIJA Lasita Maja OÜ
PAKKIJA Lasita Maja OÜ • Tartumaa
Tartumaa
VALGUSREKLAAMIDE JA REKLAAMKONSTRUKTSIOONIDE VALMISTAJA, MONTÖÖR Ruut Disain OÜ
VALGUSREKLAAMIDE JA REKLAAMKONSTRUKTSIOONIDE VALMISTAJA, MONTÖÖR Ruut Disain OÜ • Tartu
Tartu
KÜMBLUSTÜNNIDE MONTEERIJA Lingalaid OÜ
KÜMBLUSTÜNNIDE MONTEERIJA Lingalaid OÜ • Tartumaa
Tartumaa
Vaatan kõiki
Raietööline