Värsked tööpakkumised

Rahvusvaheliste vedude CE kat.autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424136

Tööpakkumise number

424136

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on Euroopasiseste kaubavedude teostamine

Nõudmised kandidaadile

  • CE kategooria juhiluba
  • sõidumeeriku kaart;
  • ADR ohtlike vedude tunnistus;
  • veoautojuhi kutsetunnistus ( kood 95 );
  • politsei tõend (väljavõte karistusregistrist);
  • tervisetõend;
  • võõrkeele oskus (inglise või vene keele oskus suhtlustasandil)
kasuks tuleb:
  • soovituslik eelnev töökogemus Euroopas;
  • sõidu- ja puhkeaja seaduste tundmine;
  • soov omandada uusi teadmisi ja oskusi;
  • ausus, kohusetundlikkus, ajaplaneerimise oskus
  • CV

Ettevõte pakub

  • stabiilset töötasu
  • pikaajalist töösuhet
  • transport (tööle/koju) firma kulul
  • sotsiaalseid tagatisi ja häid töötingimusi
  • majutust
  • tööd kaasaegsetes ja korralikkes veokites, moodne tehnika: DAF, Mercedes, Iveco, MAN
  • vajalikku varustust (mobiiltelefon, ohutusvest, ohutuskingad, talvejope jne)
  • tööaeg vastavalt EU 561 direktiivile
  • tööalaseid koolitusi
  • võimalust saada väärtuslikku töökogemust

Lisainfo

Palume täita ankeedi meie värbamisportaalis: http://kim-johansen.com/Job/Driver-Lang/
Võtame ühendust ainult sobivate kandidaatidega. Tel: 003726077810

Asukoht:
muu
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
19. mai 2016

Oleme rahvusvaheline ettevõte, pakume transpordi ja logistika lahendusi Euroopas. Alates 1980 oleme spetsialiseerunud ajatundlikke kaupade veoks -see on ala, kus me oleme Skandinaavia turu liidrid. Ettevõttel on 350 veoautot ja umbes 700 autojuhti, kes turustavad kaupu üle Euroopa.
Meie peakontor on Taanis ning tüttarettevõted Prantsusmaal, Poolas, Rumeenias ja Eestis. Eesti kontori peamine tegevusala on tööjõu rent.