Värsked tööpakkumised

Rahvusvaheliste vedude autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 526561

Tööpakkumise number

526561

Töö kirjeldus

Kaupade vedu Euroopa sisetööl.
TÖÖ 1. Reisid algavad ja lõppevad Rootsis ning enamasti kestab autojuhi tööperiood 2 kuud (Lõuna-Euroopa).
TÖÖ 2. Haagiste vedu Belgia sadamatest (Benelux-Saksamaa-Prantsusmaa-Hispaania).
TÖÖ 3. Eesti-Hispaania, reisi pikkus 12-15 päeva.
Autojuhi töö hulka kuulub kaupade peale- ja mahalaadimine, saatelehtede vormistamine ja kauba kontroll.

Nõudmised kandidaadile

-CE kategooria juhiload
-Soovitavalt varasem töökogemus autojuhina ja ADR
-Digikaart
-Kutsetunnistus
-Eesti keele oskus suhtlustasemel
-Töögraafiku efektiivne planeerimine
-Hea pingetaluvus
-Usaldusväärsus
-Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

-Stabiilset ja vaheldusrikast pikaajalist tööd
-Tööle väärilist tasu (keskmiselt 2000-2300 EUR/kuu)
-Korralikke töövahendeid ning väljaõpet kohapeal

Lisainfo

Pakume võimalust alustada tööd veokijuhina värskelt CE-kat juhiload omandanud noortele, kellel puudub varasem töökogemus, aga on tahtmist ja õppimissoovi saada oma ala professionaaliks. Võta julgelt ühendust tel. 58102098 või saada elulookirjeldus e-postiga info-at-ce.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. mai 2018
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2018
Brutopalk:
Alates 2000 kuni 2300 EUR kuus

Continental Express OÜ on rahvusvaheliste maanteevedudega tegelev ettevõte, mis teostab põhiliselt Rootsi ja Lõuna-Euroopa vahelisi kaubavedusid.