Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549377

Rahvusvaheliste vedude autojuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veod Soome, Rootsi ja osaliselt ka Norra vahel poolhaakega. Haakeid ei vahetata, töö püsivalt taga oleva uue poolhaakega.

Ootused kandidaadile

C-kategooria juhiload
E- kategooria juhiload
Eelnev kogemus.
ADR luba.

Ettevõte pakub

Normaalseid töötingimusi ja vahetusi.
Konkurentsivõimelist päevapalka.
Küsi julgelt lisa.

Tööpakkumise number
#549377

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2018
Kuulutus sisestati:
3. august 2018

Ligi 10 aastat ühe haruna transporditeenust pakkuv ettevõtte otsib seoses kiire laienemisega uut veokijuhti Skandinaaviasse.

Vaata rohkem