Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301507

Rahvusvaheliste vedude autojuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd E-kategooria autojuhtidele Soome-Venemaa (St Peterburg). Vajalik kehtiv viisa.

Tööle võetakse ka halli passiga juhid, kellel on olemas Eesti ID-kaart.

Ootused kandidaadile

- E-kategooria juhtimisluba
- Digikaart
- Soome ja vene keele oskus suhtlustasandil
- Kogemused Venemaa suunal
- Täpsus ja kohusetundlikus
- Vastupidavus
- Kehtiv Venemaa viisa

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
- Vahetustega tööd (Vahetused alates 2-6 nädalat)

Tööpakkumise number
#301507

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. märts 2013
Kuulutus sisestati:
12. märts 2013

EstEmploy on tööjõu varustamisega tegelev ettevõte, kes vahendab tööjõudu Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.

Vaata rohkem