Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307804

Rahvusvaheliste vedude autojuht

CVKeskus.ee klient
Saksamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kuljetusliike Mikko Korhonen Oy otsib oma meeskonda lisaks tublisid autojuhte.Oleme 1991. aastal alustanud transpordiettevõte.Saksas oleme tegutsenud alates 1996.aastast.
Meie maksekäitumist on aastaid tunnustatud AAA sertifikaadiga.
Oleme spetsialiseerinud treilerite veole kogu Euroopas.
Autojuhi töökohustuste hulka kuulub vajadusel ka laadimisel abistamine.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil peaks olema:
-Kehtiv ADR tunnistus
-Digikaart/Autojuhi kaart
-Töökorralduste mõistmiseks piisav Eesti/Soome keele oskus
-Kasuks on ka Saksa/Inglise keele oskus suhtlustasandil
-Varasem töökogemus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
-Stabiilset ja korrapärast palkka 2 korda kuus
-Mugavaid olmetingimusi nädalavahetuse veetmiseks Lübeckis
-Palk alates 2200-2800,mis sisaldab päevarahasid
-Tööandja kompenseerib osa kojumineku/tööletuleku kuludest
-Meeldivat ja abivalmis töökollektiivi

Lisainfo

Autojuhtide töögraafik on vastavalt kokkuleppele 1-3 kuud tööl ja seejärel 2-6 nädalat kodus.
Üldjuhul nädalalõpud Lübeckis meie majapidamises.
Kollektiiv koosneb Eesti meestest.

Tööpakkumise number
#307804

Asukoht:
Saksamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2200 - 2800 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
15. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
Sisaldab päevarahasid

Ettevõtte tegevuskohaks on Lübecki linn Saksamaal.Lübeckis omame parklat oma autode hoidmiseks ning samas kohas on ka nädalavahetuse veetmise tarbeks autojuhtide olmeruumid.
Oleme keskendunud haagiste veole kogu Euroopa suunal.Omame lepinguid kõigi suuremate logistikaaettevõtetega.
Suurem osa tööst toimub Saksa territooriumil,kuid vastavalt nõudlusele sõidame ka Hispaania,Itaalia,Prantsusmaa suunal ning lisaks Beneluxi maad.

Lisainfot võib küsida ka mart(at)transportkorhonen.fi

Vaata rohkem