RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT
Tööpakkumise number #800692
Osaline kaugtöö võimalus

GOLDTRANS OÜ
Rootsi

Töö kirjeldus

  • transport poolhaagistega Skandinaavias sisetööl.
  • kaupade laadimise jälgimine, kinnitamine vastavalt nõuetele
  • vajadusel kaupade peale- ja mahalaadimine ning veoks ettevalmistamine
  • igapäevane aruandlus
  • klientide sõbralik ja viisakas teenindamine

Ootused kandidaadile

  • C,E kategooria
  • autojuhi ametikoolituse tunnistus
  • olla kursis oma töö valdkonnas toimuvaga
  • hea eesti keele oskus, täiendava võõrkeele oskus tuleb kasuks
  • kohusetundlikkus, lojaalsus, korrektsus
  • emotsionaalne stabiilsus ja suutlikkus toime tulla ootamatute olukordadega
  • kasuks tuleb ADR tunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu
  • stabiilset ja püsivat tööd
  • tähtajatut töölepingut
  • korralikke veovahendeid
  • kuulumist sõbralikku töökollektiivi
  • võimalust panustada ettevõtte arengusse

Tööpakkumise number
#800692

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT Tallinna Toiduveod AS
RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT Tallinna Toiduveod AS • muu
muu
VIP 1
6 p. tagasi
Підходить і для українців
CE KATEGOORIA AUTOJUHT / ВОДИТЕЛЬ КАТЕГОРИИ CE TECA PROJEKT OÜ
Alates 3300 €/kuus
1
6 p. tagasi
CE KATEGOORIA AUTOJUHT / ВОДИТЕЛЬ КАТЕГОРИИ CE TECA PROJEKT OÜ • Rootsi
Rootsi
AUTOJUHT Gisanera OÜ
2300 - 3300 €/kuus
AUTOJUHT Gisanera OÜ • Soome
Soome
nädal tagasi
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT SKANDINAAVIA VÕI EUROOPA STARK LOGISTICS AS
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT SKANDINAAVIA VÕI EUROOPA STARK LOGISTICS AS • Harjumaa
Harjumaa
VIP 1
4 näd. tagasi
CE-KATEGOORIA VEOAUTOJUHT AKALA GRUPP OÜ
1
1 päev jäänud
CE-KATEGOORIA VEOAUTOJUHT AKALA GRUPP OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki