Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327298

Rahvusvaheliste tellimuste PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhi eesmärgiks on rahvusvahelise müügivõrgu toetamine. Selle eesmärgi täitmiseks on projektijuhi peamised tööülesanded klientide tellimuste
lähtedokumentatsiooni kogumine, haldamine, kompileerimine ja viimistlemine. Lisaks klientide tootealane nõustamine ja jooksvate küsimuste operatiivne
lahendamine. Oluline on sorav inglise keele keele oskus ja veel vähemalt ühe võõrkeele valdamine (näiteks hispaania, itaalia, prantsuse vms.). Kasuks on
müügitöökogemus ning tehnilise joonestamise oskus ja CAD süsteemide tundmine.

Ootused kandidaadile

Valmisolek meeskonnatööks
Täpsus ja kohusetundlikus
Pingetaluvus
Väga hea inglise keele oskus
Veel vähemalt ühe võõrkeele oskus
Hea suhtlemisoskus
Head arvuti kasutamisoskused
Loogiline mõtlemine ning loovus ja initsiatiivikus
Kasuks on tehnilise joonestamise oskus

Põnevat tööd rahvusvahelises kiirelt arenevas ettevõttes Paldiskis
Tööle vastavat töötasu
Huvitavaid väljakutseid
Toetavat meeskonda

Lisainfo

Töökoht asub Paldiski linnas.

Tööpakkumise number
#327298

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2013

Bole OÜ toodab esimesena maailmas unikaalseid "tüvipõrandaid" ning seda tööstuslikult. Lisaks põrandatele valmivad ka terrassid, mööbliplaadid jm. Tooted on tuntud läbi kaubamärkide Bolefloor, Boleform ja Curv 8. Ettevõttel on kliente üle maailma.

Vaata rohkem