Värsked tööpakkumised

Rahvusvaheliste maanteevedude müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 503157

Tööpakkumise number

503157

Töö kirjeldus

- Ettevõtte teenuste tutvustamine uutele ja olemasolevatele klientidele
- Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
- Uute klientide leidmine
- Müügipakkumiste koostamine
- Müügiläbirääkimiste läbiviimine, kliendivisiidid
- Klientide poolt kasutatavate teenuste mahu jälgimine ning neile täiendavalt transpordilahenduste ja laoteenuste pakkumine

Nõudmised kandidaadile

- Müügitööks vajalikud teadmised ja kogemused (soovitavalt logistikasektoris)
- Hea suhtlemisoskus
- Oskus iseseisvalt planeerida oma tööaega ja tööülesandeid
- Meeskonnatöö valmidus
- Eesti ja inglise keele oskus, soovitavalt ka vene keele oskus
- Tavapäraste arvutiprogrammide tundmine (sh Power Point)
- B-kategooria autojuhiload

- Stabiilset töökeskkonda kasvavas ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- Sõbralikku ning toetavat kollektiivi
- Motiveerivat põhitasu ja boonussüsteemi
- Põnevaid väljakutseid igapäevatöös
- Ametiautot

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. november 2017
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2017

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.