Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315821

Rahvastiku toimingute osakonna nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärgiks on perekonnaseisualaste õigusaktide ja juhendmaterjalide koostamisel osalemine, perekonnaseisuasutuste juhendamine toimingute läbiviimisel, dokumentide koostamisel ja väljastamisel ning perekonnaseisutoimingutega seonduva valdkonna arendamine.

  • perekonnaseisuasutuste töö juhendamine perekonnasündmuste registreerimise ja nimeõiguse juriidilistes küsimustes;
  • perekonnaseisu- ja nimealaste õigusaktide ja juhendmaterjalide koostamine;
  • perekonnaseisuametnike (sh notarid, vaimulikud) koolituste korraldamine ja koolitamine;
  • perekonnasündmuste registreerimise üle järelevalve teostamine;
  • isikute avalduste, kaebuste ja vaiete lahendamine perekonnaseisualastes küsimustes;
  • rahvusvahelises koostöös osalemine.

Ootused kandidaadile

  • õigusalane kõrgharidus, soovitavalt magistrikraad;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel;
  • eelnev teenistuskogemus avalikus teenistuses;
  • head teadmised riigi põhikorrast, avalikust haldusest;
  • eelnev kokkupuude õigusloomega;
  • arvutikasutamise oskus;
  • oskus iseseisvalt mõelda ning analüüsi-, algatus- ja otsustusvõime;
  • korrektsus, täpsus ja hea koostööoskus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • võimalust ennast teostada valdkonna arendamisel;
  • enesetäiendamise võimalusi;
  • sõbralikku kollektiivi.

Lisainfo

  • täiendav informatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5163 (Enel Pungas , Rahvastiku toimingute osakonna juhataja);
  • kandideerimisel palume elulookirjeldusele lisada motivatsioonikiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#315821

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
18. august 2013
Kuulutus sisestati:
2. august 2013

Siseministeerium ja tema valitsemisala moodustavad Eesti suurima ministeeriumi, kus töötab ühtekokku ligi 10 000 töötajat. Oma igapäevatöös arendab ja suunab ministeerium kahte valdkonda: siseturvalisuse ja regionaalvaldkonda. Siseministeeriumi valitsemisalasse kuuluvad politsei- ja piirivalveamet, päästeamet, häirekeskus, kaitsepolitseiamet, sisekaitseakadeemia, siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus, siseturvalisuse muuseum ning 15 maavalitsust.

Vaata rohkem