https://www.cvkeskus.ee/399220

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Rahvastiku toimingute osakonna nõunik (arendus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399220

Tööpakkumise number

399220

Töö kirjeldus

Nõunikuna töötad rahvastiku toimingute osakonnas ning Sinu ülesandeks on koguda ja analüüsida rahvastikuregistri arendusvajaduste ettepanekuid, koostada vastavalt vajadusele arendustellimusi, samuti korraldada arendustööde läbirääkimisi, teostada vastavuse kontrolli ning korraldada testimist. Oluliseks osaks Sinu tööst on ka juhtida rahvastikuregistri arendamiseks rahastatud struktuurivahendite projekte, sh nende dokumenteerimist.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind ametikohale kandideerima, kui Sul on kõrgharidus, soovitavalt eelnev töökogemus infosüsteemide arendamises ja projektijuhtimises, tunned riigi infosüsteemi, isikuandmete töötlemise, kaitse ja rahvastikuregistri pidamist reguleerivaid õigusakte. Oled sobiv kandidaat, kui omad C1-tasemel eesti keelt, vähemalt üht võõrkeelt erialase terminoloogia valdamisega, oled iseseisva mõtlemise- ja analüüsioskusega, otsustusvõimeline ning avatud suhtleja.


Ettevõte pakub

Siseministeerium pakub Sulle:
• huvitavat ja vastutusrikast tööd riiklikult väga olulises valdkonnas;
• paindlikku töökorraldust;
• häid õppimise ja erialase arengu võimalusi;
• häid töötingimusi ja sõbraliku töökollektiivi toetust.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2015

FIRMA NIMI PEIDETUD

Siseministeerium on valitsusasutus, kes täidab seadusest tulenevaid ja Vabariigi Valitsuse seaduse alusel antud ülesandeid oma valitsemisalas.

Siseministeeriumi valitsemisalas on riigi sisejulgeoleku tagamine ja avaliku korra kaitsmine, kodakondsuse ja migratsiooni ning kirikute ja kogudustega seotud asjade korraldamine, ruumilise planeerimise alane tegevus, andmekaitse- ja perekonnaseisualased küsimused ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.