https://www.cvkeskus.ee/399307

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Rahandusosakonna nõunik (eelarve)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399307

Tööpakkumise number

399307

Töö kirjeldus

Nõunikuna on Sinu ülesandeks rakendada Siseministeeriumi valitsemisala eelarvepoliitikat, mis toetaks igakülgselt Siseministeeriumi ja valitsemisala asutuste arengu- ja tegevuskavade koostamise ja täitmisega seotud tegevusi ning tagaks ressursside optimaalse jaotuse ja nende säästliku ja tõhusa kasutamise. Oluliseks osaks Sinu töös on koordineerida, juhendada, kontrollida, analüüsida ja hinnata allasutuste eelarvelist tööd, juhendada riigi eelarvestamise metoodika juurutamise tegevusi ning nõustada ministeeriumi valitsemisala allasutusi eelarvestamisalaselt.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind ametikohale kandideerima, kui Sul on kõrgharidus (soovitavalt majandus- või finantsalane), vähemalt 2-aastane töökogemus eelarvestamise valdkonnas ning omad varasemat töökogemust avalikus teenistuses. Oled sobiv kandidaat, kui Sul on väga hea Excel tabelarvutusprogrammi kasutamise oskus, omad C1-tasemel eesti keelt ja vähemalt üht võõrkeelt kesktasemel (soovitavalt inglise ja vene keel). Olulised isikuomadused ja võimekused sellel ametikohal on kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, avatud suhtlemisoskus, tasakaalukus ja hea stressitaluvus, samuti initsiatiivikus ning analüüsi- ja sünteesivõime.


Ettevõte pakub

Siseministeerium pakub Sulle:
• vastutusrikast tööd;
• väga häid töötingimusi vanalinnas;
• paindlikku töökorraldust;
• häid õppimise ja erialase arengu võimalusi;
• toredate töökaaslaste toetust.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2015

FIRMA NIMI PEIDETUD

Siseministeerium on valitsusasutus, kes täidab seadusest tulenevaid ja Vabariigi Valitsuse seaduse alusel antud ülesandeid oma valitsemisalas.

Siseministeeriumi valitsemisalas on riigi sisejulgeoleku tagamine ja avaliku korra kaitsmine, kodakondsuse ja migratsiooni ning kirikute ja kogudustega seotud asjade korraldamine, ruumilise planeerimise alane tegevus, andmekaitse- ja perekonnaseisualased küsimused ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.