Värsked tööpakkumised

Rae Kultuurikeskuse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430130

Tööpakkumise number

430130

Töö kirjeldus

Rae Vallavalitsus otsib Rae Kultuurikeskusele juhti, kes:
- hindab inimesi enda ümber ja on aldis koostööle
- oskab majanduslikult ja strateegiliselt mõelda
- omab loovaid ideid ning oskust neid ellu viia
- väärtustab ja edendab rahvakultuuri

Kultuurikeskuse juhi peamised tööülesanded:
- Rae Kultuurikeskuse igapäevase tegevuse planeerimine ja juhtimine
- kultuuri- ja vabaajaürituste kavandamine ning toimumise korraldamine
- huviringide töö kavandamine ja korraldamine
- teavitus- ja turundusalase töö korraldamine
- koostöö korraldamine valla allasutuste, kultuurivaldkonnaga seotud
- organisatsioonide ja eraisikutega ürituste kavandamisel ja teostamisel

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et kultuurikeskuse juhil on:
- kultuurikorralduslik kõrgharidus või vähemalt kolmeaastane töökogemus kultuuriürituste korraldamisel
- teadmised eelarvelise asutuse toimimise põhimõtetest
- kõrgtasemel eesti keele oskus ning ühe võõrkeele oskus suhtlemistasemel
- oskus kasutada tööks vajalikke arvutiprogramme
- väga hea koostöö- ja suhtlemistööoskus

Kasuks tuleb ka:
- projektide kirjutamise kogemus
- autojuhiload ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- mitmekesist ja vastutusrikast tööd
- häid võimalusi eneseteostuseks
- erialaseid täiendkoolitusi
- palju huvitavaid ja inspireerivaid inimesi

Lisainfo

Motivatsioonikiri koos palgasooviga ja elulookirjeldus saata Rae Vallavalitsusele aadressil Aruküla tee 9, Jüri, 75301 Harjumaa või digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressil info(ätt)rae.ee hiljemalt 20. juuliks 2016.
Täiendav info: kultuurispetsialist Kristi Aru tel 522 5478 või kristi.aru(ätt)rae.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2016

Rae Kultuurikeskus asub Rae vallas Harjumaal. Kultuurikeskuse igapäevatööks on kultuurikeskuse ja ülevallaliste kultuuriürituste kavandamine ja korraldamine, rahvakultuuri hoidmine, koolituste pakkumine, koostöö erinevate inimeste ja organisatsioonidega. Kõik ikka selleks, et Rae vallas oleks huvitav ja hea elada, et oleks koostegemist ja koosolemist.