Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #622220

Radioloogiatehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Radioloogiatehniku igapäevatööks on röntgenülesvõtete teostamine Qvalitase Tallinna arstikeskustes. Kandideerima ootame nii täis-kui ka osakoormusega tehnikuid.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:
- erialast haridust;
- head arvutikasutamise oskust;
- koostöövalmidust ja head suhtlusoskust;
- eesti keele valdamist väga heal tasemel.

Kasuks tuleb varasem töökogemus radioloogiatehnikuna ning vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva ja pidevalt areneva erameditsiini ettevõttega, tööd graafiku alusel E-R, kaasaegset töökeskkonda ja oma töötaja soodustusi.

Tööpakkumise number
#622220

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2019

AS Qvalitas Arstikeskus on erakapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb Eestis alates 1996.aastast. Oleme Eesti suurim töötervishoiuteenuse ning professionaalse üld- ja eriarsti teenuse pakkuja. Pikkade aastate jooksul oleme omandanud parimad kogemused ja suudame oma klientidele pakkuda mugavat, professionaalset ja konfidentsiaalset teenust.

Vaata rohkem