Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #273057

Radioloog

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Radioloogi töö Ida-Soomes umbes 450km Helsingist. Hea rahulik koht alustamaks tööd Soomes.
Radioloogi töö Lõuna-Soomes Helsingi piirkonnas.

Ootused kandidaadile

Hea soome keele oskus (pakume keelekoolitusi Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Haapsalus)
Erialast kõrgharidust (Radioloog)
Registreering Terviseametis

Tasuta igapäevase ja meditsiinialase soome keele koolitust Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Haapsalus
Abi Soomes vajalike dokumentide vormistamisel (Valvira)
Abi elukoha leidmisel Soomes
Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#273057
Radioloog