Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554175

RADARIPOSTI TEHNIK

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Valgamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: ametnik

Kuulutus sisestati: 29. august 2018
Kuulutus aegub:27. september 2018

Töö kirjeldus

 Teostada radarisüsteemide diagnostikat, hooldust ja remonti
 Seadistada radarisüsteeme
 Täita ja edastada igapäevaseid dokumente

Ootused kandidaadile

 Oled Eesti kodanik ja kaitseväekohustuslane (meessoost isikutel läbitud ajateenistus)
 Omad Eesti keele oskust C1 tasemel ja inglise keele oskust B1 tasemel koos tööalase sõnavara valdamisega
 Omad vähemalt keskharidust või kutsekeskharidust (soovitavalt raadiotehniline haridus)
 Omad allohvitseri I taseme sõjaväelist haridust, auaste vähemalt nooremseersant (selle puudumisel väljaõpe kohapeal)
 Omad vähemalt B kategooria juhtimisõigust (soovituslikult ka C ja CE kategooria)
 Vastad tegevväelase tervisenõuetele ja riigisaladusele juurdepääsu õiguse andmiseks esitatud nõuetele
 Oled nõutava füüsilise ettevalmistusega (https://vk.kra.ee/tegevteenistus/fuusiline-ettevalmistus/)
 Omad heal tasemel arvutioskust (sh teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskust)
 Oled motiveeritud, täpne, analüütiline, algatus- ja otsustusvõimeline ning hea suhtleja
 Suudad töötada pingelises olukorras kiirelt ja kindlalt ning omad tehnilist taipu
 Oled valmis teenistuskohta ilmuma 120 minuti jooksul

Kasuks tuleb:
o Töökogemus raadio- ja elektrotehnilisel erialal
o Riigisaladuse loa ja NATO juurdepääsuloa olemasolu

Ettevõte pakub

 Stabiilset ja kindlat sissetulekut
 Rahvusvahelist töökeskkonda
 Põhipuhkust 35 päeva aastas
 Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
 Töötasu 1150-1250 eurot (bruto)

Lisainfo

Tööaeg
Täistööaeg E-N 8.15-17.00 ja R 8.15-15.45

Põhipalk
1500-1600 eurot (bruto)

Andrus Kahr 717 0800

Tööpakkumise number
#554175

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
27. september 2018
Kuulutus sisestati:
29. august 2018

Eesti õhuvägi kontrollib riigi õhuruumi ning tagab koostöös liitlastega õhukaitse. Ämaris asuva õhuseiredivisjoni põhiülesanneteks on Eesti Vabariigi õhuruumi puutumatuse järelevalve, Eesti õhuruumis ja selle lähiümbruses lendavate objektide avastamine ja identifitseerimine ning osalemine NATO õhukaitsesüsteemis.

Vaata rohkem