2023-08-23 14:48:55

Работник производства / Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
1100 - 1300 €/мес Брутто

Описание работы

Для отклика на вакансию необходимо заполнить форму https://forms.gle/buKVeEANwYRKA9Np8

Vabale töökohale vastamiseks peate täitma vormi https://forms.gle/buKVeEANwYRKA9Np8

Открыт набор сотрудников на линию сборки на производство СПА капсул.

Обязанности:

  • Подготовка деталей изделия к сборке
  • Осуществление сборки по чертежам
  • Сборка электронной части устройства
  • Контроль качества и тестирование готового изделия
  • Упаковка и отгрузка готовых изделий
  • Помощь коллегам на других линиях производства
  • Сопутствующие задачи

Avatud on värbamine SPA-kapslite tootmise konveierile.

Kohustused:

  • Tooteosade ettevalmistamine kokkupanekuks
  • Kokkupanek vastavalt joonistele
  • Seadme elektroonilise osa kokkupanek
  • Valmistoote kvaliteedikontroll ja testimine
  • Valmistoodete pakkimine ja saatmine
  • Kolleegide abistamine teistel tootmisliinidel
  • Seotud ülesanded

Требования к кандидату

Необходимые компетенции и личные качества:

  • Навыки работы с электроинструментом и пневмоинструментом
  • Навыки работы с чертежами
  • Следование регламентам по учету и контролю качества
  • Ответственное отношение к работе
  • Готовность качественно обучаться и развиваться в коллективе
  • Владение эстонским и русским языками на уровне общения

Будет плюсом:

  • Водительские права категории В
  • Право управления колесным погрузчиком
  • Навыки сварки
  • Навыки сборки электроники

Nõutavad pädevused ja isikuomadused:

  • Elektritööriistade ja pneumaatiliste tööriistadega töötamise oskus
  • Joonistamisoskus
  • Raamatupidamise ja kvaliteedikontrolli eeskirjade järgimine
  • Vastutustundlik suhtumine töösse
  • Valmisolek õppida ja areneda meeskonnakeskkonnas
  • eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

See saab olema pluss:

  • B kategooria juhiluba
  • Rataslaaduri juhiluba
  • Keevitamise oskused
  • Elektroonika kokkupanemise oskus

Фирма предлагает

Условия и компенсационный пакет:

  • График 5/2, рабочий день с 8:00 до 16:30
  • Предусмотрена трехдневная оплачиваемая стажировка перед предложением основного рабочего места
  • Предусмотрено восьминедельное обучение в период испытательного срока
  • Испытательный срок длится три месяца, оплата в течении испытательного срока от 6 евро в час нетто
  • По факту успешного прохождения испытательного срока оплата повышается и добавляется бонус от выполнения плана
  • Предусмотрена возможность карьерного роста

Адрес производства Piirimäe 15, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa, Estonia

Tingimused ja hüvitise pakett:

  • Graafik 5/2, tööpäev 8:00-16:30
  • Enne põhitöökoha pakkumist võimaldatakse kolmepäevane tasuline praktika
  • Kaheksa nädalat koolitust katseajal

  • Katseaeg kestab kolm kuud, tasu katseajal alates 6 eurost tund neto

  • Katseaja edukal läbimisel suurendatakse tasu ja lisandub lisatasu plaani täitmisest

  • Pakutakse karjääri kasvuvõimalusi

Tootmisaadress: Piirimäe 15, Tänassilmа küla, 76406 Saku vald, Harjumaa, Eesti