2023-08-23 14:48:55

Работник детской комнаты / Mängutoa töötaja

CVKeskus.ee klient
От 800 €/мес Брутто

Описание работы

Предлагается вакансия в детской игровойкомнате Triibu Mängumaa ( Mustika kaubanduskeskus - Tammsaare tee 116, Tallinn ) В обязанности работника будет входить: общение с родителями которые хотят оставить детей в детской комнате или отпраздновать детский день рождения, контроль за детьми находящимися в детской комнаты, ведение страницы в Facebook.

Töö kirjeldus:

Triibu Mängumaa otsib töötajat. Otsitatakse töötajat Triibu Mängumaa jaoks ( Mustika kaubanduskeskus - Tammsaare tee 116, Tallinn ) Kohustuseks on: suhtlemine lastevanematega, kes soovivad jätta lapsi mängutuppa või pidada laste sünnipäevi, laste järelvaatamine, Facebooki lehe haldamine.

Требования к кандидату

Знание эстонского, английского, русского языков
Умение ладить с детьми
Знание компьютера: Email, Word, Excel
Желание учиться и развиваться

Nõudmised kandidaadile

Keeleoskus: eesti, vene, inglese
Oskus suhelda lastega
Arvutioskus: Email, Word, Excel
Keeleoskus: eesti, vene, inglise
Soov õppida ja areneda

Фирма предлагает

Ответственную и интересную работу
Обучение на месте
Свободный график
Долгосрочные и стабильные рабочие отношения
Хорошие рабочие и бытовые условия
Конкурентоспособную зарплату

Ettevõtte pakub

Huvitavat tööd
Väljaõpe kohapeal
Pikkaajalised ja stabiilsed töösuhted
Head töötingimused
Konkurentsivõimelist töötasu