Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674900

Raamatupidamise valdkonnajuht

9
CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. november 2020
Kuulutus aegub: 2. detsember 2020

Töö kirjeldus

Raamatupidamise valdkonnajuhile usaldame meie klientide ja tiimiliikmete nõustamise keerukamate raamatupidamistoimingute kajastamisel - aastaaruannete koostamisel, konsolideerimisel, auditi läbiviimisel, aga vajadusel ka igapäevaste raamatupidamistoimingute tegemisel. Samuti toetad kliente raamatupidamiskorralduse ülesehitamisel, töökorralduse optimeerimisel, uute süsteemide kasutuselevõtul jms.

Ootused kandidaadile

Otsime just Sind, kui Sul on soov töötada väikeses kollektiivis, kuid samas kiires tempos koos kasvada ja areneda.  Meiega  liitumiseks võiksid Sul portfellis olla töökogemus pearaamatupidajana, konsolideerimis- ja auditeerimiskogemus, Eesti maksuseaduse tundmine, oskus orienteeruda erinevates raamatupidamisprogrammides ning suulise ja kirjaliku presenteerimise oskus.

Tööpakkumise number
#674900

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
4. november 2020

CV Keskuse klient, Finsa OÜ on 2017. aastal loodud finants- ja ärinõustamise ettevõte. Hetkel on meil 5 töötajat, kuid oleme käesoleval aastal kiiresti arenenud ning ambitsiooniks on kasvatada meeskond lähiajal 10-15 liikmeliseks. Meie soov on olla klientidele kõrgetasemeline partner, pakkudes finants- ja ärijuhtimise teenust nii projektipõhiselt kui ka regulaarse teenusena. Rohkem infot: www.finsa.ee

Vaata rohkem