Värsked tööpakkumised

Raamatupidamise valdkonnajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 230859

Tööpakkumise number

230859

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine, kliendilepingute sõlmimised ja läbirääkimised, raamatupidamiste sisseseadmised, personalitöö ja töötajate väljaõpe.

Nõudmised kandidaadile

• Töökogemus pearaamatupidajana või raamatupidajana raamatupidamisbüroos;
• Väga hea suhtlemisoskus ja soov kliente aidata;
• Soov personali juhtida;
• Väga heal tasemel majandustarkvara HansaRaama või HansaWorld/FirstOffice tundmine;
• Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
• Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
• Korrektsus ja vastutustundlikkus.

Omalt poolt pakume paindlikku tööaega, täiendõpet, stabiilset töökohta arenevas ettevõttes, sõbralikku töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja kaaskiri koos palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2011

Amello Raamatupidamisteenused on äriühingute raamatupidamisteenustele spetsialiseerunud ettevõte.
Amello kaubamärk on raamatupidamisturul tegutsenud alates 1999. aastast pakkudes oma klientidele kvaliteetset ja usaldusväärset raamatupidamist ning konsultatsioone.