Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #778241
Kaugtöö võimalus

Raamatupidamisassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • ostu- ja müügiarvete sisestamine

  • ettevõtte igapäevase raamatupidamise korraldamine

  • dokumentide sisestamine kuluhalduse- ja raamatupidamisprogrammi

  • siinjuures muud büroojuhi-asjaajaja laadsed tegevused

Ootused kandidaadile

  • erialast haridust

  • raamatupidamisalast töökogemust (hinnanguliselt vähemalt 1 aasta)

  • positiivne suhtlemine ja valmisolek meeskonna tööks

  • korrektsus ja süsteemsus töös

  • teadmisi maksundusest ja palgaarvestusest

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • võimalust töötada meeldivas ja sõbralikus kollektiivis;
  • koolitusi ja enesetäiendamise võimalust;
  • sporditoetust;

Töö asukoht Tallinn või Tartu

Tööpakkumise number
#778241