2023-08-23 14:48:55

Raamatupidamisassistent

Sonmak OÜ raamatupidamisbüroos teostab raamatupidaja väikestele ja keskmise suurusega Eesti äriühingutele raamatupidamisteenust nii Eesti siseselt, kui rahvusvaheliselt. Aitab nõu ja jõuga Klienti, teostab majandusarvestuse, palgaarvestuse, personalihalduse, vastavalt Kliendi kohustustele ja vajadustele.

Töö kirjeldus

Otsime sõbralikku ja õppimisvõimelist raamatupidamisassistenti. Assistendi peamiseks ülesandeks saab raamatupidaja assisteerimine raamatupidamist, personalihaldust ja maksuarvestust puudutavates teemades nii Eesti kui ka rahvusvahelistele Klientidele.

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrg/rakenduslik haridus raamatupidamise valdkonnas
  • Kasuks tuleb varasem töökogemus raamatupidajaassistendina
  • Hea inglise keele oskus, kasuks tuleb soome keele oskus
  • Tahe ja kindel soov õppida ning areneda oma töös iseseisva raamatupidaja tasemele, sealhulgas õppida süvendatult Soome maksuarvestust
  • Sind iseloomustab võime töötada tähtaegadega, kohusetundlikkus, pingetaluvus, hea analüüsivõime, väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus ning meeskonnatöö võimekus
  • Võimet töötada täistööajaga kontoris
  • Motivatsiooni pikaajalise töösuhte loomiseks

  • Pakume lõbusas ja tugevalt toetavas meeskonnas kohta uuele liikmele, kus töö tegemine ei ole kunagi üksluine ja igav.
  • Personaalset ja meeskondlikku koolituste kava igaks aastaks, lisaks vahvaid meeskondlikke ühisüritusi
  • Kiiret arengut oma valdkonna oskustes
  • Konkurentsivõimelist töötasu vastavalt tulemustele