Raamatupidamis- ja bürooassistent
Tööpakkumise number #754724

9
Wirtgen OÜ
Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • ostuarvete ja tööaruannete sisestamine raamatupidamisprogrammi
  • ostu- ja müügireskontro haldamine
  • võlglaste kontroll ja meeldetuletuste saatmine
  • laoliikumiste jälgimine ning statistikaaruannete esitamine

Lisanduvad muud administratiivsed ülesanded nagu

  • töölähetuste vormistamine
  • pearaamatupidaja ja tegevjuhi assisteerimine
  • töökeskkonnaspetsialisti ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

  • majandus- või raamatupidamisalane haridus ja erialane töökogemus

  • heal tasemel eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas, boonuseks on vene või saksa keele oskus

  • hea arvuti kasutamise oskus

  • oled täpne, korrektne, kohusetundlik, koostöövalmis, aktiivne ning algatusvõimeline

  • tähtajatut ja kindlat töökohta mainekas rahvusvahelises ettevõttes
  • arendavaid ja väljakutseid pakkuvaid tööülesandeid
  • tööalaseid koolitusi
  • spordikompensatsiooni
  • konkurentsivõimelist töötasu

Töökoht asub aadressil Saha-Loo tee 14, Iru küla, Jõelähtme vald, pakume ka osalist kaugtöö tegemise võimalust.

Lisainformatsiooni annab CV Keskuse värbamiskonsultant Gerli Uuspõld telefoni 5216405 teel.

Tööpakkumise number
#754724

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2022
Raamatupidamis- ja bürooassistent Raamatupidamis- ja bürooassistent

Wirtgen OÜ

WIRTGEN EESTI kuulub rahvusvahelisse ehitusmasinate tootjaid ühendavasse ettevõttesse WIRTGEN GROUP, kuhu kuuluvad traditsioonilised kaubamärgid WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, KLEEMANN ja BENNINGHOVEN. Tehnoloogialiidrina pakume me oma klientidele masinaid teedeehituseks ja teekatte remondiks, seadmeid mineraalmaterjalide kaevandamiseks ja töötlemiseks või materjalide taaskasutamiseks, samuti asfaldi tootmiseks. WIRTGEN GROUPis töötab ligikaudu 8900 inimest.

Vaata rohkem