Raamatupidaja
Tööpakkumise number #834515

3
Barrus AS
Võrumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Usaldame Sulle:

  • Raamatupidamise algdokumentide kontrollimise.
  • Ostu- ja müügiarvete vormistamise ja sisestamise meie andmebaasi (BC).
  • Statistikaaruannete koostamise.
  • Oma kolleegide toetamise igapäevastes raamatupidamise assisteerivates ülesannetes.

Ootused kandidaadile

Ootused Sulle:

  • Omad kõrgharidust või varasemat sarnast tööalast kogemust.
  • Sul on head teadmised raamatupidamis- ja maksuseadustest.
  • Sul on hea analüüsivõime ja süsteemne mõtlemine ning Sind iseloomustab detailsus ja organiseeritus.
  • Sulle meeldib teha tööd meeskonnas, aga iseseisvalt töötamisele risti ette ei löö!

Ettevõte pakub

Meiega liitudes ootab Sind:

  • Toetav meeskond, kes panustab Sinu kiiresse sisseelamisse ja aitavad Sind igapäevatöös, aga samas annavad Sulle võimaluse näidata, milleks oled võimaline!
  • Pidevalt arenev ettevõte koos ägedate kolleegidega!
  • Sportimise ja vaba aja veetmise toetused, hinnates aktiivset eluviisi ning
  • ühisüritused, millest Sa ilma lihtsalt jääda ei soovi!

Lisainfo

Seoses töötaja vanemapuhkusele minekuga ootame oma tiimiga liituma uut barruslast!

Tööle kandideerimise tähtaeg on 12. veebruar.

Kui tundsid endas ära barruslase, saada oma CV signe(ät)barrus.ee

Tööpakkumise number
#834515

Info

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2023
Raamatupidaja Raamatupidaja

Barrus AS

Barrus on edukas ja arenev rahvusvaheline puidutööstus, ent samal ajal personaalne, stabiilne ning täiesti kohalik Võrumaa ettevõte, kus hinnatakse kõrgelt kogukonda! Elevandile omane enesekindlus ja töökus on meid viinud liimpuitkomponentide valdkonna turuliidriks terves Euroopas.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
RAAMATUPIDAJA Coop Eesti Keskühistu
RAAMATUPIDAJA Coop Eesti Keskühistu • Harjumaa
Harjumaa
3 p. tagasi
PEARAAMATUPIDAJA Rapla Tarbijate Ühistu (Coop Rapla)
3 p. tagasi
PEARAAMATUPIDAJA Rapla Tarbijate Ühistu (Coop Rapla) • Raplamaa
Raplamaa
VIP 9
3 p. tagasi
RAAMATUPIDAJA UAB "ILSANTA" Eesti filiaal
9
3 p. tagasi
RAAMATUPIDAJA UAB "ILSANTA" Eesti filiaal • Tallinn
Tallinn
VIP 9
Osaline kaugtöö võimalus PEARAAMATUPIDAJA Sika Estonia OÜ
9
4 päeva jäänud
PEARAAMATUPIDAJA Sika Estonia OÜ • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
4 p. tagasi
PAGAR (VÕRU MAKSIKÖÖK) Võru Tarbijate Ühistu
4 p. tagasi
PAGAR (VÕRU MAKSIKÖÖK) Võru Tarbijate Ühistu • Võrumaa
Võrumaa
Vaatan kõiki