https://www.cvkeskus.ee/365044

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365044

Tööpakkumise number

365044

Töö kirjeldus

Tartus asuv väike (12 inimest) tarkvara-arendusfirma soovib oma seltskonnas näha alates jaanuari teisest poolest uut raamatupidajat.

Raamatupidamise töö koormus on tegelikult väike (kuni 25% kuu koormusest), kuna enamus asju on automatiseeritud (oma tarkvara ikkagi). Seetõttu oleks huvi sellise raamatupidaja vastu, kes väikese sisseelamise järel (näiteks aasta pärast) on suuteline olema kas finantsjuht, müügijuht või juhiabi. Seega peaks kandidaadil olema piisavalt ambitsiooni ning oskusi ja tahtmist enda peale võtta muid firmale olulisi tegevusi ülejäänud 75% ulatuses. Töökohustused (ja sellest sõltuvalt palk), on läbirääkimiste küsimus, aga muidu võrdsete kandidaatide hulgast eelistaks seda, kes tahab panustada rohkem ja kellele saaks seega suuremat palka maksta.
Võimalikeks lisatöödeks on lepingute haldamine, hangete jälgimine, pakkumiste koostamine, seadusmuudatuste jälgimine, tarkvaraprojektide töö kontrollimine jms.

Eeldaks professionaalsust raamatupidamises. Muude ülesannete juures on abiks kolleegid (need ei olegi asjad, mida täitsa üksi tehakse).


Nõudmised kandidaadile

Nõudmised: raamatupidamise oskused (nt pikemad kursused või praktiline töö), kursisolek vastava seadusandlusega, eesti keel, suhtlusoskus.
lisaväärtus omavad: kraad ärijuhtimises vms, inglise keel, arvutilembus.


Ettevõte pakub

Vastavalt kehtivatele seadustele on ettevõte kohustatud pakkuma palka ;). Kui töökohustused saavad olema piiratud ainult raamatupidamisega, siis sellise veerand-koormuse korral räägime palgast 400 € ümbruses. Suurema panuse korral võib kõne alla tulla ka üle 1000 €-ne number. Väiksema osaluse korral on tööaeg ülipaindlik. Muidu tööaeg 9-17.
Toimib preemiasüsteem vastavalt firma finantsedukusele.
Töökoht asub Tartu kesklinnas, klientuur üle Eesti, mõni ka kaugemal.
Töökeskkond on hubane ning kollektiiv nooruslik ja sõbralik. Aeg-ajalt tehakse koos kräusid.
Isiklikud arvutiprobleemid saavad alati lahendatud.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2014
Brutopalk:
Alates 500 kuni 800 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD