Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238446

Tööpakkumise number

238446

Töö kirjeldus

Pakume tööd raamatupidajale, kelle töö sisuks on ettevõtte raamatupidamise korraldamine, finantsanalüüs ja -planeerimine ning finantsaruandluse koostamine ja esitamine nii ettevõtte siseselt kui väliselt. Lisaks kuulub tema tööülesannete hulka ettepanekute tegemine ettevõtte juhtkonnale äritegevuse tulemuslikkuse suurendamiseks.

Nõudmised kandidaadile

- Erialane kõrgharidus
- Vähemalt 5-aastane töökogemus raamatupidajana või pearaamatupidajana
- Raamatupidamisega seotud seadusandluse väga hea tundmine
- Analüüsivõime, täpsus ja korrektsus
- Eesti ja inglise keele oskus väga heal tasemel
- Väga hea arvuti kasutamise oskus
- Iseseisvus, initsiatiivikus, saavutusvajadus ning vastutusvõime

Kasuks tuleb:
- Raamatupidamisprogrammi HansaRaama ja palgaprogrammi Merit Palk tundmine
- Soome keele oskus

Ettevõte pakub

- Häid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda
- Konkurentsivõimelist töötasu
- Võimalust realiseerida ja arendada oma võimeid

Lisainfo

Kandideerimisel lisada kaaskiri koos palgasooviga

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. september 2011
Kuulutus sisestati:
2. september 2011
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

AS Kivisepad on 2001. aastal asutatud ettevõte, mille põhitegevusalaks on loodusliku kivi (graniit ja marmor) ning kvartsi töötlemine.
Toodame kivist tasapindasid köökidesse ja vannitubadesse ning erinevaid detaile ahjudele ja kaminatele. Kivi töötlemiseks kasutame kaasaegset tehnikat, mis võimaldab teostada ka kõige keerukamaid tellimusi ülima täpsuse ning kvaliteediga. Oma toodangut turustame põhiliselt Eestis, Soomes ja Rootsis.