Raamatupidaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #523193

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda raamatupidajat, kelle töö sisuks on klientide raamatupidamise korraldamine dokumentide sisestamisest aastaaruanne koostamiseni.

Tööleping. Esialgu osaline tööaeg, 0,3 – 0,6 töökohta, 60-100 tundi kuus.
Klientide arvu kasvamisel on võimalik koormuse kasv täistööajani.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus;
  • vähemalt kahe aastat raamatupidamistöö kogemus algdokumentide käsitlemisest kuni aastaaruande koostamiseni;
  • E-Äriregistri ja E-maksuameti kasutamise oskus;
  • täpsus oma töös, korrektsus ja kohusetunne;
  • hea vene keele oskus, eeliseks on inglise keele valdamine;
  • oskust iseseisvalt ja organiseeritult töötada.

Ettevõte pakub

  • häid ja paindlikke töötingimusi;
  • sõbralikku meeskonda;
  • esialgu osalist tööaega; töötasu tükitöö alusel;
  • konkurentsivõimelist palka vastavalt sinu oskustele;
  • enesetäiendamise võimalusi – kogemuste vahetus kolleegidega, erialased täiendkoolitused aktuaalsetel teemadel;
  • mitmekesiseid tööülesandeid;
  • vajadusel paindlikku tööaega.

Tööpakkumise number
#523193

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
13. märts 2018

Wizard Consult Raamatupidamisbüroo OÜ – on 2003 aastal loodud raamatupidamis- ja konsultatsioonibüroo.
Meie spetsialistid korraldavad raamatupidamis- ja maksuarvestust, vormistavad aruandlusdokumente ja konsulteerivad kliente, käsitledes laia küsimuste ringi, mis on seotud majandustegevusega ja finantsjuhtimisega.

Vaata rohkem