Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301441

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses firma kasvu ja arenguga ootab STUDIO MODERNA OÜ oma meeskonda raamatupidajat.
Tööülesanded:

  • ostu- ja müügiarvete sisestamine ja haldus;
  • pangamaksete ettevalmistamine ja laekumiste pealekandmine;
  • kaupluste aruannete kontroll ja haldus;
  • raamatupidamise protsesside parandamine;
  • inventuuride läbiviimises osalemine ja aruandlus;
  • pearaamatupidaja assisteerimine

Ootused kandidaadile

- raamatupidamisalane haridus
- täpsus, korrektsus ja aktiivsus;
- eesti ja vene keele oskus;
- hea arvutikasutamise oskus;

Kasuks tuleb:
- inglise keele oskus
- erialane töökogemus

Ettevõte pakub

- tööd rahvusvahelises ja stabiilses ettevõttes;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- sõbralikku töökollektiivi
- arenemisvõimalusi

Tööpakkumise number
#301441

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2013
Kuulutus sisestati:
14. märts 2013

Oma unikaalse infrastruktuuriga on Studio Moderna ainuke ettevõte, mis asub 21s riigis Kesk- ja Ida-Euroopas. Meie suhtleme äri, müügi ja maksimaalsete tulemuste keeles. Leidlik lähenemisviis annab meile vahendeid, dünaamilisuse ning paindlikkuse, et vastu võtta erinevaid väljakutseid, mida turud meile esitavad. Studio Moderna OÜ tegutseb Eestis alates 2003a. Tänaseks on Dormeo, Kosmodisk ja Top Shop kaubamärgid edukalt esindatud kõikides meie müügikanalites.

Vaata rohkem