Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181037

Tööpakkumise number

181037

Töö kirjeldus

• Ostuarvete sisestamine ja kaupade vastavuse kontroll süsteemis
• Kuluaruannete koostamine
• Laekumiste kontroll ja sisestamine
• Maksete ettevalmistus
• Maksudeklaratsioonide koostamine
• Palgaarvestus
• Statistikaaruannete koostamine ja esitamine
• Finants- ja majandusaruannete koostamine

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev töökogemus raamatupidajana keskmise suurusega ettevõttes
• Kõrgharidus
• EV raamatupidamis- ja maksuseaduste hea tundmine
• Iseseisev mõtlemine, põhjalikkus ja täpsus
• Ametialane korrektsus
• Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
• Kogemus HansaRaama majandus-, Merit palga- ning Noom kassaprogrammiga

Omalt pakume huvitavat ja arendavat tööd ning meeldivat töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2009

Speli Baltic OÜ on mänguasjade ja lastekaupade hulgimüügiga tegelev ettevõte. Esindame järgmisi kaubamärke: K's Kids, PlanToys, Red Castle France, Tommee Tippee, Sangenic, Britton, Cosatto jpt. Meie klientideks on lastetarvete- ja mänguasjapoed ning jaeketid Eestis, Lätis ja Leedus.