Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326392

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aastaaruande koostamine
Arvete sisestamine andmebaasi
Raamatupidamise korraldamine
Majandus- ja finantsanalüüside koostamine
Maksude arvestuse teostamine
Palgaarvestus töölepingute ja koondtabelite alusel
Raamatupidamisaruannete tähtaegne koostamine
Suhtlemine maksuametiga
Tasumisele kuuluvate maksusummade ja intresside määramine

Ootused kandidaadile

Ausus
Bilansivõimelisus
Vähemalt 3-aastane töökogemus raamatupidajana
Erialane haridus
Hea arvutikasutamise oskus
Orienteerumine raamatupidamisalastes õigusaktides
Täpsus ja kohusetundlikkus
Usaldusväärsus

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd
Osalist tööaega
Igakuiselt 16-20 tundi tööd
Kodus töötamise võimalust
Võimalust raamatupidamisprogrammil kaasa rääkida.
Töö sobib FIE-le või OÜ-le

Lisainfo

Kuus on suurusjärgus 30 sisseostuarvet ja 100 müügiarvet.
Palgalisi töötajaid on 2, kellele tuleb teha palgaarvestust.

Tööpakkumise number
#326392

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 65 - 80 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. november 2013
Kuulutus sisestati:
23. november 2013

Roheline Vihmavari on Eestimaise kapitaliga ökopood, mis pakub laias valikus:
ihuhooldustooteid
pesuvahendeid
laste- ja täiskasvanute riideid
lapsekandmisvahendeid
võrkkiikesid
ripptoole

Rohelise Vihmavarju juures tegutsev Hobikoda viib läbi:
ökotoodete valmistamise koolitusi (seebivalmistamine, looduslik ihuhooldus, ökokreemid jne)
pakub kõrgekvaliteedilist toorainet kosmeetikatoodete kodus valmistamiseks
pakub taimedega värvitud, naturaalseid ja ökolõngu

Vaata rohkem