Raamatupidaja
Tööpakkumise number #814248

1
PUNAMOON OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

    Tööülesanded

  • Firmade raamatupidamine;
  • Igapäevase raamatupidamistoimingute teostamine;
  • Finantsdokumentide korrasolu tagamine;
  • Palga- ja maksuarvestus;
  • Maksudeklaratsioonide tähtaegne ja nõuetekohane koostamine ja esitamine;
  • Majandusaastaaruannete ning vahearuannete tähtaegne ja nõuetekohane koostamine ja esitamine;
  • Dokumentide ettevalmistamine audiitori jaoks;
  • Statistikaaruannete koostamine ja esitamine;

Ootused kandidaadile

    Mida me ootame kandidaadilt?
    Me eeldame, et kandidaat

  • on töötanud raamatupidajana viimase kolme aasta jooksul;
  • oskab töötada programmiga 1С6;
  • oskab vene, eesti ja inglise keelt;
  • on bilansivõimeline, st on korduvalt koostanud bilanssi, kasumiaruannet ja rahavoogude aruannet;
  • koostab maksudeklaratsioone nagu seaduses nõutud;
  • oskab töötada Äriregistri, Maksu- ja Tolliameti ning eesti.ee elektrooniliste süsteemidega.

    Meile on printsipiaalselt oluline
  • Viisakas, lugupidav ja sõbralik suhtlus kliendiga;
  • Kord ja täpsus dokumentides ja asjaajamises;
  • Stressitaluvus, positiivne ja rahulik hoiak;
  • Oskus iseseisvalt lugeda seadust ning küsida informatsiooni Maksu- ja Tolliameti konsultantidelt.

    Suureks eeliseks on
  • Raamatupidamisbüroos töötamise kogemus;
  • Audiitorkontrolli läbimise kogemus.

Ettevõte pakub

    Mida me pakume?

  • Selget ja motiveerivat palgasüsteemi;
  • Sõbralikku kollektiivi ning hubast ja meeldivat tööatmosfääri;
  • Töökohta Kristiine linnaosas, head ligipääsetavust ühistranspordiga ja tasuta parkimist;
  • Soovi korral lõunasööki tööandja poolt;
  • Paari firmaüritust aastas, kus me käime tavaliselt koos perekondadega;
  • Vene keelt kõnelevat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#814248

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
19. september 2022
Raamatupidaja Raamatupidaja

PUNAMOON OÜ

Punamoon OÜ on väike perefirma, kes pakub raamatupidamis-, juriidilisi ja migratsiooniteenuseid. Me oleme töötanud juba 25 aastat, meil on 10 töötajat, mõned neist on töötanud meie ettevõttes juba 14, 7, 6 ja 5 aastat. OÜ-t Punamoon võib pidada stabiilseks töökohaks.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
RAAMATUPIDAJA Novoloto OÜ
5 päeva jäänud
RAAMATUPIDAJA Novoloto OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
PEARAAMATUPIDAJA Argentiina restoran
2
PEARAAMATUPIDAJA Argentiina restoran • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
BESTNET OTSIB RAAMATUPIDAJAT Vasar OÜ
5 p. tagasi
BESTNET OTSIB RAAMATUPIDAJAT Vasar OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
4 p. tagasi
Veebipõhine värbamine Osaline kaugtöö võimalus RAAMATUPIDAJA TechIuris OÜ
1300 €/kuus
1
4 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
RAAMATUPIDAJA TechIuris OÜ • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
1300 €/kuus
Tallinn
3 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus RAAMATUPIDAJA VILJAEKSPERT
RAAMATUPIDAJA VILJAEKSPERT • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki