Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422820

Tööpakkumise number

422820

Töö kirjeldus

Väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele:
- raamatupidamise tegemine
-aastaaruannete tegemine
-kliendisuhtlus e-maili ja telefoni teel
-deklaratsioonide tegemine
-palgaarvestus

Nõudmised kandidaadile

  • Head teadmised ja oskused töötamaks Merit programmiga
  • Soome keele oskus nii kõnes kui kirjas ( enamik kliente on Soomest) või soov ja tahe keel omandada
  • Inglise keele oskus
  • Teadmised ja kogemused raamatupidamisest ja seotud seadustest
  • Valmidus ja oskus klientidega suhelda
  • Kasuks tulevad teadmised ettevõtlusega alustamise toimingutest

Meie jaoks tähtsad omadused kolleegi juures on:

  • Loov ja nupukas mõtlemine
  • Lojaalsus
  • Arenemishuvi
  • Oskus töötada meeskonnas
  • Tahe aidata ettevõttel suuremaks kasvada

Ettevõte pakub

Enda poolt pakume :

  • Alustades poole kohaga tööd ( 25 h nädalas), kuid tulevikus kindlasti täiskohaga tööd
  • Arenguvõimalusi
  • Väikest, kuid mõnusat ja sooja kontorit kesklinnas, WTC majas Ahtri tänaval
  • Koolitusi ja enesearendamise võimalusi
  • Noori ja pealehakkajaid kolleege

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
11. mai 2016

Premium Administration OÜ on Comistar International brändi esindaja Eestis. Peamiseks tegevusalaks on väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele raamatupidamise ja juriidiliste teenuste pakkumine Eestis. Comistari peamaja on Šveitsis ning meie teenusekvaliteet peegeldab kõrgeid Šveitsi standardeid. Lähemalt saad uurida kodulehelt www.comistar.com.