Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422127

Tööpakkumise number

422127

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded saavad olema raamatupidamisteenuse osutamine ettevõtte klientidele algusest lõpuni, seal hulgas algdokumentide sisestamine andmebaasi, töötasu- ja maksuarvestus, aruannete koostamine ja õigeaegne esitamine, aastaaruannete koostamine, klientidega suhtlemine ning muud jooksvad raamatupidamisega seotud igapäevased toimingud.

Nõudmised kandidaadile

  • Armastus numbrite vastu ning hea seoste nägemis- ja analüüsivõime
  • Eelnev töökogemus raamatupidamise vallas
  • Erialane väljaõpe (võib olla ka omandamisel) ning vastava seadusandluse tundmine
  • Hea suhtlemisoskus ja soov teha meeskonnatööd
  • Täpsus, kohusetundlikkus ja ausus
  • Hea pingetaluvus ja ajaplaneerimise oskus
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Hea inglise keele oskus
  • Kasuks tuleb raamatupidamistarkvara Saf 6.10 tundmine

  • Huvitavat ja mitmekesist tööd, sh tööd rahvusvaheliste klientidega
  • Enesetäiendamise võimalusi ja erialast koolitust (sh kohapealset väljaõpet)
  • Professionaalset meeskonda
  • Häid töötingimusi ning tulemustest lähtuvat töötasu
  • Osalist- või täistööaega

Lisainfo

Võimalus alustada osalise tööajaga ning jätkata nt sügisel täistööajaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
17. mai 2016
Kuulutus sisestati:
6. mai 2016

Pallas & Partnerid OÜ tegeleb raamatupidamisteenuse osutamisega aastast 2003.

Kui otsid uusi erialaseid väljakutseid, oled uuendusmeelne ning soovid end raamatupidajana arendada, siis see töökuulutus on just Sinule!

Otsime oma töökasse kollektiivi raamatupidajat, kelle tööülesandeks on raamatupidamisteenuse osutamine algdokumentide sisestamisest kuni aastaaruande koostamiseni välja.

Pakume omalt poolt tööd klientidega väga erinevatelt tegevusaladelt ning samuti kliente, kes tegutsevad rahvusvaheliselt.