Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458243

Tööpakkumise number

458243

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte raamatupidamise korraldamine ning ettevõtte igapäevaste raamatupidamisalaste küsimuste lahendamine
  • Töötasu arvestuse teostamine;
  • Ostjate võlgnevuse jälgimine;
  • Pangaülekannete valmistamine ja teostamine
  • Maksuarvestus ja –aruandlus vastavalt seadusandlusele;
  • Majandusaasta aruannete ettevalmistamine, auditite läbiviimine;
  • Raamatupidamise alusdokumentide kontrollimine ja säilitamine vastavalt kehtivale seadusandlusele;

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt 2- aastast töökogemust finantsvaldkonnas;
  • Hea suhtlemis- ja eneseväljaendusoskusega;
  • EV raamatupidamis- ja maksuseaduste hea tundmine;
  • Hea arvuti kasutamise oskus;
  • Hea eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
  • Kasuks tulevad teadmised raamatupidamistarkvarast „Joosep“

Ettevõte pakub

  • Kaasaegsed töötingimusi;
  • Meeldivaid töökaaslasi;
  • Kõiki tööks vajalikke vahendeid;
  • Konkurentsivõimelist töötasu;

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. märts 2017
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2017

LEMONA EESTI OÜ

Lemona Electronics on rahvusvaheline ettevõtte kes tegeleb elektroonikakomponentide, kodutehnika- ning elektroonika varuosadega.

Pakume üle 5 000 000 toote, sealhulgas elektroonikakomponendid, varuosad ja tarvikud kodumasinatele, pliiakud, toiteallikad, tööstusautomaatika komponendid, tööriistad ja materjalid, heli-ja valgustehnika, auto helisüsteemid ja multimeedia, kodu ja sõiduki turvasüsteemid, päikese- ja tuuleenergia komponendid.ata kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes