Raamatupidaja
Tööpakkumise number #688645

1
JMV Motors OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte raamatupidamistöö korraldamine;

  • Igapäevaste kannete tegemine (tasumised, laekumised, ostu- ja müügiarved)

  • Igapäevaste ülekannete teostamine;

  • Töötasude maksuarvestus;

  • Finantsraportite ja -aruannete koostamine;

  • Maksuarvestus, deklaratsioonide esitamine Tolli- ja Maksuametile;

  • Aruannete esitamine Statistikaametile;

  • Aastaaruande koostamine;

  • Lepingute koostamine;

  • Muud raamatupidamisega seotud toimingud (aruandvad isikud, inventuurid, põhivarad jne.);

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus ja eelnev töökogemus
  • Hea arvutikasutamisoskus
  • Majandustarkvara  kasutamise kogemus
  • Väga hea inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast ja väljakutsuvat tööd

  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda;

  • Konkurentsivõimelist töötasu;

Tööpakkumise number
#688645

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2021
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2021
Raamatupidaja Raamatupidaja

JMV Motors tegeleb vähekasutatud luksusautode müügi ning rendiga üle Eesti. Tänu meie pikaaegsele ja usaldusväärsele partnerite võrgustikule Euroopas, pakume Eesti klientidele Mercedes-Benz, BMW, Porsche ja Audi automudeleid.

Meie klientideks on nii ettevõtted kui erakliendid ning kõik meie poolt pakutavad sõidukid omavad tehasegarantiid.

Vaata rohkem