Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398520

Tööpakkumise number

398520

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda raamatupidajat, kes on numbrigeenius ja suudab lahendada ka keerulisena tunduvad ülesanded.
• igapäevane raamatupidamistöö teostamine
• ostu- ja müügiarvete sisestamine programmi (Directo)
• jooksvate finantsaruannete koostamine
• kõikvõimalike ametkondlike aruannete koostamine ja tähtaegne esitamine
• arvete koostamine ja saatmine
• arvete õigeaegse laekumise eest vastutamine

Nõudmised kandidaadile

• erialane haridus
• raamatupidamistöö kogemus
• hea suhtlemis- ja väljendusoskus
• lojaalsus, kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus
• eesti keele oskus tööks vajalikul tasemel
• inglise keele oskus suhtlustasandil
• finantsalase seadusandluse tundmine

• huvitavat ja väljakutseterohket tööd rahvusvahelises ettevõttes
• häid töötingimusi
• meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
• heade kolleegide tuge ja rõõmsameelset seltskonda
• konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerijatel palume saata CV koos palgasooviga aadressile marge.magi(at)avis.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2015

Ideal OÜ omab Avis ja Budget kaubamärke Eestis, Lätis ja Leedus ning pakume oma klientidele kõrgtasemel autorenti ning sõidukite täisteenindusliisingut ja autopargi haldust.