Raamatupidaja VIP2

GROW FINANCE OÜ

Tööpakkumise number

623812

Töö kirjeldus

Meil on super uudis! Grow otsib parasjagu oma usinasse meeskonda raamatupidajat.

Pakume Sulle erakordset võimalust asuda meeliköitvale teekonnale ning avastada endas osav raamatupidaja.

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus (bakalaureus), sobib ka viimase kursuse tudeng
Eesti keele ja inglise keele oskus väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas
Tehniliselt taibukas ja exceli sõber
Avatud suhtleja

Kasuks tuleb

Soov töötada erinevate raamatupidamisprogrammidega
Teadmised raamatupidamisest
Avatus uuendustele ja kaasaegsetele lahendustele

Ettevõte pakub

Avatud ja toetavat suhtumist töötajasse
Enesearendamise võimalust raamatupidamise erialal
Nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
Kaasaegseid töötingimusi ja -keskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
19. november 2019
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2019
Soovin kandideerida

Raamatupidaja

Grow Finance on 19-aastase kogemusega raamatupidamis- ja finantsjuhtimisteenust pakkuv ettevõte. Oleme pioneerid ja toimetame esimese raamatupidamisbüroona Eestis 100% paberivabalt. Kuulume ka prestiižse rahvusvahelise organisatsiooni GGI ridadesse, seega on meie know-how ja kogemused väga mitmekülgsed ning üleilmselt tunnustatud.

Tekkis huvi? Saada meile oma CV. Raamatupidamise maailm on suur ja lai. Ära maga maha šanssi sellega lähemalt tutvust teha!
Lisainformatsiooni meie ettevõtte kohta saate lugeda nii kodulehelt www.grow.ee kui ka facebookist.

Avan ettevõtte profiili