Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191430

Tööpakkumise number

191430

Töö kirjeldus

Raamatupidaja peamisteks ülesanneteks on tegeleda igapäevaselt Ettevõtte raamatupidamise ja sellega seotu korraldamise ja toimingute teostamisega, laekumiste ja maksete sisestamisega ja võlglastega. Raamatupidaja tööülesanneteks on samuti raamatupidamisteenuse jaoks hinnapakkumiste koostamine, läbirääkimised eesti, vene ja inglise keeles ja ka kokkuleppelises mahus raamatupidamisteenuse klientide raamatupidamisega tegelemine.

Nõudmised kandidaadile

- kõrg või keskeri haridus raamatupidamise erialal;
- väga hea suhtlemisoskus ja raamatupidamisalase sõnavara valdamine eesti, vene ja inglise keeles nii kõnes kui kirjas;
- eelnev töökogemus raamatupidajana
Kasuks tuleb:
- töökogemus HansaWorld/HansaRaama või Directo majandustarkvaraga

Ettevõte pakub

- head töökeskkonda arenevas firmas;
- vaheldusrikast tööd;
- konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Ootame kandideerima kõiki raamatupidamisega kursis olevaid häid suhtlejaid kes tunnevad, et soovivad midagi enamat. Huvi korral saatke oma CV (NB! koos fotoga) ja kaaskiri.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. märts 2010
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2010
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Excellent Business Solutions Eesti AS tegevusaladeks on majandustarkvara müük, koolitus, konsultatsioon, erilahendused ja raamatupidamisteenus. Ainsana Eestis teenindame kõiki tooteid hästi tuntud ja kvaliteetse HansaWorld majandustarkvara tooteperekonnast. 10-ne aastane kogemus on aidanud leida sobiva lahenduse ligi 5000-le ettevõttele üle Eesti. Lisaks tarkvarale pakume on-line raamatupidamisteenuse täispaketti.