Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798713
Osaline kaugtöö võimalus

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

peamisteks väljakutseks on kontrollida ostuarveid, koordineerida suhtlust välisesindajate ja nendega seotud palga-ja maksuarvestuse teenusepakkuja vahel, pidada arvestust põhivarade üle.

SINU PEAMISED TÖÖÜLESANDED SAAVAD OLEMA

  • välisesindajatega seotud arvestuse koordineerimine koostöös personali- ja haldusosakonna, palga-ja maksuarvestuse teenusepakkujaga ja Riigi Tugiteenuste Keskusega, sh palgad, majanduskulud, lähetuskulud ja eelnevatega seotud maksuarvestus
  • põhivarade üle arvestuse pidamine koostöös Riigi Tugiteenuste Keskusega, inventuuride korraldamine
  • ostuarvete kontrollimine, vajadusel kooskõlastusringide algatamine, finantsdimensioonide korrektsuse kontrollimine ja konteerimisele saatmine Riigi Tugiteenuste Keskusesse
  • vajadusel osalemine majandusaasta aruande koostamise protsessis

Ootused kandidaadile

  • Sa omad erialast haridust ja arvestatavat töökogemust raamatupidajana

  • Sa tunned hästi raamatupidamis- ja maksuseadust

  • Sa suhtled vabalt eesti ja inglise keeles

  • Sulle ei valmista raskusi exceli tabeltöötlus ning Sul on kogemus erinevate raamatupidamistarkvaradega

  • Sulle meeldib töötada meeskonnas, oled täpsust armastav hea huumorimeelega kolleeg

Pakume Sulle põnevat kogemust olla kahe organisatsiooni ühendamisprotsessis, võimalust arenguks ja eneseteostuseks, olla sõbralikule meeskonnal toetavaks ja kaasavaks liikmeks

Sul on võimalus mõjutada Eesti majanduskeskkonda ja arengut

Tööpakkumise number
#798713

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem