Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623440

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendi kogu raamatupidamise korraldamine / организация всего бухгалтерского учета клиента;
aastaaruande koostamine / составление годовой отчетности;
aruandluste koostamine ja esitamine / составление и подача отчетности;
dokumentatsiooni haldus / обработка документации;
dokumentide vormistamine / оформление документов;
klientide igapäevane nõustamine / ежедневное консультирование клиентов;
maksude arvestuse teostamine / налоговый учет;
palgaarvestus / расчет заработной платы;
raamatupidamisaruannete tähtaegne koostamine /своевременное составление бухгалтерской отчетности;
riikliku aruandluse nõuetekohane korraldamine / организация бухгалтерского учета согласно законодательству;
suhtlemine maksuametiga / общение с налоговыми органами;
jooksvate ülesannete täitmine / выполнение текущих задач;
ja muud finants teenused / и иные финансовые услуги.

Nõudmised kandidaadile

3. - 5- aastane töökogemus sarnasel ametipositsioonil / 3- летний опыт на похожей должности ;
VÄGA HEA vene,- ja eesti keelte valdamine, nii kõnes kui kirjas / ОЧЕНЬ ХОРОШЕЕ владение русским и удовлетворительное владение эстонским языком;
Kõrgem- või eriharidus finants- või majandusvaldkonnas / Среднее или специальное финансовое или экономическое образование;
Arvuti kasutamise oskus (MS Office programmid, e-mail, internet, skype jm) / Умение пользоваться компьютером;
Hea 1C programmi tundmine / Хорошее знание программы 1С;
Suurepärane arusaamine raamatupidamisest ja arveldamistest, maksu regulatsioonidest, käibemaksuga maksustamisest, eriala seadusandlustest;
Oskus planeerida ja struktureerida oma tegevust / Хорошее понимание бухгалтерского учета, налоговых регуляций, учета налогового оборота и законодательства. Умение планировать свое время.

Sõbralikku ja professionaalset töökeskkonda / Дружественную и профессиональную рабочую обстановку;
Konkurentsivõimelist töötasu / Конкурентоспособную плату;
Täiendkoolitusi / Дополнительное обучение;
Arenemisvõimalust / Возможность развития.

Tööpakkumise number
#623440

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2019

Raamatupidamisteenuseid osutav ettevõte otsib kogenud raamatupidajat.
Оказывающая бухгалтерские услуги компания, ищет опытного бухгалтера.

Vaata rohkem