Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631653

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatupidamise algandmete sisestamine raamatupidamisprogrammi
Müügireskontro haldamine
Pangalaekumiste kontroll ja sisestamine raamatupidamisprogrammi ja
rendiprogrammi
Kaardimaksete saldo kontroll
Klientide võlgnevuste jälgimine ja saldode kontroll
Dokumentide korrashoid ja arhiveerimine

Nõudmised kandidaadile

Heal tasemel eesti keele oskus, vene keel suhtlustasandil. Kasuks tuleb
inglise keel.
Raamatupidamisalase hariduse olemasolu
Eelnev töökogemus raamatupidajana vähemalt 2 aastat
Heal tasemel arvutikasutusoskus MS Office (sh Excel )
Korrektsus ja kohusetundlikkus
Algatusvõime ja iseseisvus oma igapäeva töö korraldamisel.

Ettevõte pakub

Stabiilset töötasu
Meeldivat töökeskkonda ja abivalmis sõbralikku kollektiivi.
Eneseteostusvõimalust rahvusvahelises ettevõttes.

Tööleasumine esimesel võimalusel, hiljemalt 06.01.2020

Tööpakkumise number
#631653

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2019

ARSENAL ehitustehnika rent ja müük on kiiresti kasvav ettevõte. Ettevõtte tegevusalaks on ehitustehnika rent ja müük ning tooted mida pakume on tuntud tootjad ehitus- ja tööstusvaldkonnas. Arsenal on loonud meeskonna kes omab 10 aastat kogemust ehitustehnika rendi - ja müügivaldkonnas.

Vaata rohkem